Семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ Дзержинського району

12 листопада 2015 року на базі ЦДЮТ № 1 відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ Дзержинського району з теми «Мистецтво як засіб творення особистості в системі позашкільної освіти». З досвідом роботи КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради» з даного питання присутніх ознайомила О.М. Григорець, директор ЦДЮТ № 1. До уваги учасників семінару було представлено виступ С.І. Волчкової, заступника директора з НВР, з теми «Формування творчої особистості через інтеграцію мистецтв у системі методичної роботи ЦДЮТ № 1». У ході заходу було проведено три майстер-класи, а саме:
  • «Янгол», майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, під керівництвом Н.А. Горошко, народного майстра України, керівника зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Колібрі»;
  • «Моя мрія», майстер-клас з кераміки, під керівництвом В.І. Пузанка, народного майстра України, керівника керамічної студії «Гарт»;
  • Листівка, майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва, під керівництвом Т.В. Семенюк, керівника гуртка образотворчого мистецтва «Акцент».
Вихованці театрального гуртка «Золотий ключик» (керівник – Л.М. Воробйова) показали виставу на національно-патріотичну тематику «Коза-мандрівниця». Також до уваги учасників заходу були представлені художні номери у виконанні вихованців хореографічного гуртка «Барви танців» (керівник – О.О. Жицька), вокального гуртка «Зоряний дощ» (керівник – О.С. Рябініна) та хореографічного гуртка «Сузір’я» (керівник – В.Ю. Рідкоус).


Галерея "12.11.2015 Семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ Дзержинського району"

Кiлькiсть переглядiв: 50