Відкриття науково-демонстраційного освітнього центру "ЛандауЦентр"

Асоціація випускників, викладачів і друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна виступила з ініціативою створення науково-демонстраційного освітнього центру «ЛандауЦентр» при університеті. Мета його – стимулювати відродження громадського інтересу до науки (насамперед у молоді) і створити унікальний у межах України перший приуніверситетський центр інтелектуального дозвілля для харків’ян і гостей міста.
Ідея відкриття такого центру обговорювалася університетською спільнотою вже давно. Але після проведення «Ночі науки» та наукових пікніків у вересні – жовтні 2013 року стало зрозумілим, що харків’янам украй необхідний певний науково-освітній центр, де б зацікавлені люди могли долучитися до науки, узяти участь у різноманітних експериментах, познайомитися з найвідомішими світовими науковими досягненнями.
03 січня 2014 року в Північному корпусі ХНУ імені В. Н. Каразіна відкрився перший виставковий майданчик «ЛандауЦентру».
В оформленні виставкового майданчику взяли участь педагоги та вихованці гуртків ЦДЮТ № 1 "Дзунако" (керівники - Мітцева Н.М., Мусієнко Н.В.), "Барвінок" (керівник - Трегубова І.М.). На виставці представлені кращі роботи учнів ЗНЗ Дзержинського району (ХЗОШ № 135, ХСШ № 29, ХГ № 47).
Фотозвіт
Кiлькiсть переглядiв: 37