В ЦДЮТ № 1 працює три гуртки соціально-реабілітаційного напрямку: молодіжний клуб «Діалог», «Ровесник», «Основи учнівського самоврядування».
Керівник гуртка «Основи учнівського самоврядування» - Балюкова А.О.
07.11.2013 актив учнівського самоврядування Дзержинського району спільно з лідерцями інших районів міста Харкова відвідали заняття «Школи управлінської майстерності» за темою: «Містобудування. Архітектура», яке проводили викладачі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Це вже друге заняття, яке відвідали наші учні, перше проводилось ще 10.10.2013 за темою «Структура місцевого самоврядування. Організація управлінської діяльності в системі місцевого самоврядування».
Наші лідерці із задоволенням та увагою прослуховують лекції, активно беруть участь у дискусіях, та задають багато цікавих питань викладачам університету.
24.10.2013 року на базі Харківського національного університету міського господарства в рамках обговорення перспектив розвитку учнівського самоврядування в навчальних закладах міста відбулась відеоконференція за темою «Інтеграція управління учнівським колективом в системі місцевого самоврядування».
Взяти онлайн участь в заході мали можливість всі ЗНЗ м. Харкова, на базі університету від району в конференції взяли участь учениця Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія», голова асоціації дитячо-юнацьких організацій Дзержинського району «ЛІДЕР-ХХІ» Маршак Олександра, та куратор самоврядування в Дзержинському районі Балюкова Анна Олександрівна.
Маршак Олександра виступила з докладом на тему «Учнівська конференція, як одна з форм інтеграції управління учнівським колективом в системі місцевого самоврядування». Наприкінці заходу координаційною радою ХМОУС, до якої входить Олександра, було обрано голову харківської міської організації учнівського самоврядування, якою за результатами голосування, стала Ковальова Ксенія, учениця Харківського університетського ліцею.
22.10.2013р. відбувся візит представників Ізраїльського Культурного Центру в Харкові при посольстві Держави Ізраїль в Україні до ХСШ № 109. Гості завітали з лекцією для учнів 9-11 класів, в якій розповіли про свою державу та її традиції, висвітили основні напрями діяльності центру.
Акцент було зроблено на волонтерство. Доповідачі розповіли про волонтерську діяльність в Ізраїлі, Україні, зокрема в Харкові.
Учні також дізналися про молодіжний клуб «Цофім», його проекти та ідеї.
Розповідь була доповнена цікавими презентаціями. Учні обговорювали з лекторами питання, які їх зацікавили. Гості запросили молодь до співробітництва, залишили на згадку пам’ятні сувеніри.
Фото
Кiлькiсть переглядiв: 227