Матеріально-технічне забезпечення ЦДЮТ № 1 (згідно з ліцензійними умовами)

Місцем розташування ЦДЮТ № 1 є приміщення за адресою пр. Перемоги, 64-А та додаткові приміщення на базі ЗЗСО №№ 51, 89, 117, 135. Загальна площа приміщень складає 1342,2 кв.м.
Приміщення закладу відповідають державним санітарним нормам та правилам. У порівнянні зминулим роком матеріально-технічна база поліпшилась за рахунок ремонтних робіт, придбання обладнання та інвентарю тощо. У закладі обладнано 11 навчальних кабінетів, 4 танцювальні зали знеобхідним хореографічним обладнанням, спортивна зала знеобхідним обладнанням для занять спортивного гуртка «Карате», актова зала на 80 глядацьких місць, 3 кабінети для занять циркової студії з необхідним цирковим обладнанням, методичний кабінет, кабінет культорганізатора, костюмерна. Це дає змогу забезпечувати функціонування ЦДЮТ № 1 як профільного закладу позашкільної освіти. Усі навчальні кабінети закладу укомплектовані необхідним обладнанням, інструментами, матеріалами, реквізитом та меблями для проведення гурткових занять відповідно до навчальних програм та профілю гуртків.
Задля задоволення потреб учнів у творчому розвитку ЦДЮТ № 1 організовує роботу своїх гуртків у приміщеннях закладів загальної середньої освіти, позашкільних, вищих навчальних закладів, спортивних будівель.
Фото
Кiлькiсть переглядiв: 190