/Files/images/v_novosti/association.jpg Міжнародне співробітництво

З 20 листопада 2013 року під час проведення Всеукраїнському форуму працівників позашкільної освіти ЦДЮТ № 1 став дійсним членом Асоціації позашкільних навчальних закладів України та колективним членом Європейської асоціації закладів, які займаються вільним часом дітей та молоді (EAICY).

27 січня 2016 року у м. Києві відбувся Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти за участі президента Міжнародної асоціації позашкільної освіти проф. О.В. Биковської та ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова акад. В.П. Андрущенко. У Форумі взяли участь представники Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України. Метою Форуму було обговорення і визначення стратегії розвитку позашкільної освіти, проведення загальних зборів Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

У заході взяла участь О.М. Григорець, директор ЦДЮТ № 1. За результатами участі Ольга Миколаївна отримала сертифікат учасника.

Із січня 2016 року ЦДЮТ № 1 – член Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

/Files/images/v_novosti/2016.01.27 Участь у Форумі з позашкільної освіти.jpg /Files/images/v_novosti/2016.01.27 Участь у Форумі з позашкільної освіти (3).jpg/Files/images/v_novosti/2016.01.27 Участь у Форумі з позашкільної освіти (4).jpg/Files/images/v_novosti/2016.01.27 Участь у Форумі з позашкільної освіти Сертиф_кат_Григорец_.jpg

Участь вихованців ЦДЮТ № 1 у Міжнародних проектах, програмах у 2016 році

Підвищення рівня професійної компетентності педагогів ЦДЮТ № 1. Участь педагогів ЦДЮТ № 1 у Міжнародних семінарах, конференціях та інших науково-методичних заходах у 2016 році

Кiлькiсть переглядiв: 458