Педагогічний колектив

Кадровий склад закладу - штатний розпис

У 2019/2020 навчальному році у закладі працює 64 педагогічних працівника (53 основних та 11 сумісників). Обслуговуючого персоналу на постійній основі – 12.
Серед педагогічних працівників є «Відмінник освіти України» – 2 (Ігнатьєва Л.М., Харечко Ю.О.), нагороджений нагрудним знаком «А.С.Макаренко» – 1 (Харечко Ю.О.), «керівник гуртка-методист» – 6 (Горошко Н.А., Удовенко П.М., Капліна Л.Л., Семенюк Т.В., Трегубова І.М., Петракова Н.М.), кандидатів наук – 2 (Семенова М.О., Цехмістро О.В.), Заслужена артистка України – 1 (Семенова М.О.), «Народний майстер» та член Національної спілки народних майстрів України – 5 (Пузанок В.І., Горошко Н.А., Акімова Н.Л., Оглобліна Т.В., Талашко В.Р.), «Майстер спорту» – 2 (Драбинко О.А., Баранова В.Г.), кандидат у майстри спорту України та член Асоціації циркових студій – 1 (КравченкоЮ.Ю.), член Національної Хореографічної Спілки України – 2 (Плахотіна А.В., Жицька О.О.), член Національної спілки письменників України – 1 (Рафаілова А.А.), член Національної спілки художників – 2 (Смородін О.С., Горошко Н.А.), член Спілки етнологів та фольклористів м. Харкова – 1 (Семенова М.О.).
Отримала другу вищу освіту та диплом спеціаліста ІПОХНПУ ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Психологія» і здобула професійну кваліфікацію «Практичний психолог» Румак Н.М. Закінчила Харківську державну академію культури із спеціальності «Хореографія» Полумисна К.О.

/Files/images/dagrami/2017-2018 Кільк склад.jpg

/Files/images/dagrami/2017-2018 Якісний склад.jpg


29 березня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня ЦДЮТ № 1.

Вітаємо педагогічних працівників, які пройшли атестацію у 2018/2019 н.р.


  • Воробйова Лілія Михайлівна, керівник театрального гуртка «Золотий ключик», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Долгих Ірина Геннадіївна, керівник гуртка класичної гітари «Аколада», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Забеліна Ольга Яківна, керівник гуртка, «М’яка іграшка», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Іванова Анна Леонідівна, керівник гуртка «Бісероплетіння», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Іващенко Дмитро Володимирович, керівник гуртка «Інформатика», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Молотилов Вадим Борисович, керівник гуртка «Історики-краєзнавці», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Попова Марія Андріївна, керівник хореографічного гуртка «Іскри Шоу», – встановлено 11 тарифний розряд ЄТС;
  • Рафаілова Анжела Арсенівна, керівник гуртка «Школа основ журналістики», – встановлено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Семенюк Тетяна Валентинівна, керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Акцент», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС та присвоєно педагогічне звання «керівник гуртка-методист»;
  • Семенякіна Галина Іванівна, керівник гуртка «Ансамбль народних інструментів», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Трегубова Ірина Михайлівна, керівник гуртка дошкільної підготовки «Барвінок», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС та присвоєно педагогічне звання «керівник гуртка-методист»;
  • Харечко Юрій Олександрович, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС;
  • Петракова Наталія Михайлівна, керівник гуртка «Лідер-ХХІ», – встановлено
  • 12 тарифний розряд ЄТС та присвоєно педагогічне звання «керівник гуртка-методист»;
  • Зірка Валентина Павлівна, методист, – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»;
  • Молотилов Вадим Борисович, методист, – підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
  • Удовенко Павло Михайлович, керівник гуртка «Основи соціологічних знань», – підтверджено 12 тарифний розряд ЄТС та підтверджено раніше встановлене педагогічне звання «керівник гуртка-методист».
Кiлькiсть переглядiв: 808