Правила прийому до ЦДЮТ № 1

(витяг із Статуту комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради»)

2.6. Прийом до Центру може здійснюватися протягом навчального року (в міру закінчення комплектування гуртків, груп та інших творчих об’єднань) за бажанням вихованців, учнів, слухачів і за згодою батьків або осіб, які їх заміняють.
2.7. Для зарахування дітей до спортивних, спортивно-технічних, туристських, хореографічних гуртків (об’єднань) потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у зазначених гуртках (об’єднаннях).
2.8. Набір дітей до Центру може проводитися як на безконкурсній основі так і за конкурсом, умови якого розробляються безпосередньо Центром.
2.9. До навчання у Центрі залучаються діти, вихованці, учні, слухачі віком від 3 до 20 років.
2.10. Навчально-виховний процес здійснюється диференційовано (відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей учнів, вихованців, слухачів з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я) з використанням різних організаційних форм роботи: заняття, гурткова робота, клубна робота, урок, лекція, індивідуальне заняття, конференція, семінар, курси, читання, вікторина, концерт, змагання, навчально-тренувальні заняття, репетиція, похід, екскурсія, експедиція, практична робота в лабораторіях, майстернях, теплицях, на науково-дослідних земельних ділянках, сільськогосподарських промислових підприємствах, на природі, а також інших форм, передбачених цим Статутом.
2.11. Навчальний рік у Центрі починається 1 вересня.
Комплектування гуртків, груп та інших творчих об’єднань здійснюється у період з 1 до 15 вересня, який вважається робочим часом керівників гуртків, груп та інших творчих об’єднань Центру.
Тривалість навчального року встановлюється Міністерством освіти і науки України.
У канікулярні, вихідні та святкові дні Центр може працювати за окремим планом, затвердженим керівником Центру.
Кiлькiсть переглядiв: 641