Наші традиції

У ЦДЮТ № 1 проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

На початку вересня в ЦДЮТ № 1 проходить День відкритих дверей, на якому діти і батьки знайомляться з роботою гуртків і секцій. Традиційно проводяться виставки поробок, зроблених дітьми, і показові виступи гуртківців і спортивних секцій.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі вихованці.

ЗОРЕПАД

В листопаді-грудні традиційно, багато років в ЦДЮТ № 1 проводиться конкурс дитячих талантів з вокального та хореографічного мистецтва "Зорепад", в якому приймають участь вихованці віком з 4 до 21 років.

СВЯТА НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА

Це найдовгоочікуваніші та найулюбленіші свята. Дітям дуже подобається прикрашати ялинку прикрасами, зробленими своїми руками. Вихованці гуртків ЦДЮТ № 1 готують святкові концерти та вистави для учнів шкіл, де діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Для вихованців старшого віку проводяться святкові заходи, після яких вони розважаються на дискотеці.

ЗВІТНІ КОНЦЕРТИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Наприкінці травня традиційно в гуртках і секціях проводяться звітні заняття для батьків вихованців. Цей захід завжди проходить урочисто і водночас душевно, звучать теплі і добрі слова привітань гостей, батьків, керівників гуртків. На цьому заході кращі вихованці нагороджуються Грамотами, Дипломами за активну участь і високі досягнення в житті ЦДЮТ № 1 та району.

Кiлькiсть переглядiв: 561